Haber

“Dilan Polat” Davaları Artıyor: Fenomen Nevra Bilem’e Dolandırıcılık Suçlaması

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin ardından fenomenlere yönelik suçlamalar artıyor. Dilan Polat’ın arkadaşı olduğu bilinen fenomen Nevra Bilem hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Paylaştığı reklamlar üzerinden takipçilerini dolandırdığı iddia edildi.

kaynak: Haberleri Göster

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklama, vergi kaçakçılığı gibi suçlamalarla tutuklanmasının ardından sosyal medyada birçok fenomene suçlamalar başladı.

Dilan Polat’ın arkadaşı olan ve Gelin Evi yarışmasıyla tanınan Nevra Bilem hakkında onlarca kişi dolandırıcılık iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Lüks hayatını sosyal medya hesaplarında paylaşan evli ve iki çocuk annesi Nevra Bilem’in paylaşımları büyük tepki çekti. Bilem’in paylaşımları arasında kocasının kendisine istediği için külçe altın aldığı da yer alıyor.

Sık sık reklam paylaşan Bilem’in sosyal medya hesabından paylaştığı son reklam nedeniyle onlarca kişi polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Bilem’in paylaştığı bir reklamda, “Ücretsiz tatil için düğmeye basıp numaranızı bırakabilirsiniz.” o dedi. Butona basan mağdurlar, olayın gerçek mahiyetini 15 gün sonra öğrendi.

Butona basan mağdurların devremülk satmak için numaralarını aldıkları ve bedava tatilin olmadığı ortaya çıktı.

Tatil reklamının ardından mobilya reklamını paylaşan fenomenin, mobilya alıcılarını ödeme için bir yakınının hesabına gönderdiği iddia edildi.

Dolandırıldığını iddia eden Bilem, şunları söyledi: “Bu kişi sadece parasını düşünüyor. Beni sosyal medyadan engelledi.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu